REKONSTRUKCE

Říjen 2015

Hrášková dostihová sada

29. října 2015 v 15:32 | Mazel |  Dílna
Dostihová sada

Tak a doděláno, už je to pár dní hotové, ale nebyl čas znáte to. Dalo to práci ale jsem andšená :3 chci si určitě udělat ještě nějaké :). Chci se předem omluvit za fotky a taky že není sada nandána úplně nejlépe, bohužel jsem měla úraz a nejsem schopná to lépe zvládnout :D. A teď foto:)Moje krásná Prancer

26. října 2015 v 19:12 | Mazel |  Dílna
Nedávno se mi dostala do ruky po dlouhé době uzdečka anglická, koukala jsem an všechny detaily, koumala vše, pak jsem si rpohlížela i dostihové a došla k závěru, že si jednu musím vyrobit. Jelikož má neoblíbenější klisna plňáska je Prancer rozhodla jsem se pro ni. Všimla jsem si, že většina dostihových uzdeček se využívá bez nánosníku a když už ano většinou si ho k uzdečce přikoupí, já se rozhodla podobně :) Vyrobila jsem si zelenou uzdečku bez nánosníku a nánosník si dodělala v bílé barvičce :). Fotečky přídávám!:)

Copak se asi děje

23. října 2015 v 18:53 | Mazel |  Novinky
Možná si říkáte, co se děje, že zde nebyl dlouho žádný příspěvek a ani jsem se neukázala u Vás? Je to jednoduché procházím si špatným obdobím. Nic se mi nedaří, jsem an pokraji sil + na pokraji přetečení mých nervů. Lépe řečeno je to vše, škola, práce, byt, modely, koně... SRanda :) Na škole to není vůbec nic lehkého, Matika tak to mě asi picne i s ajinou společně, taky jsem si první mohla ověřit, že naše fakulta se na toto právě nejvíce zaměřuje. Byt a práce? no jo je to tady, nebaví mě denně vstávat ve 4 a dojíždět do školy autobusem 5 hodin za den, proto jsem se rozhodla jít dálkově, najít si práci a jít do bytu... a kde to vše je? no zatím v řešení :D.


Živí koníci.. tak enní to také úplně ideální, ono když 10 let nikdo pořádně nejezdi koně a ani ho nenaučí cválat a hlavně respektovat člověka je to dost těžké.. takže se teď snažíme ho vše doučit no.. v co nejbližší době chce obsedat hříbata které mají 7 roků, neptejte se mě na co ty kně mají když je do teď nebyli schopní obsednozt já to totiž nevím :) Rozhodně jezdím teď na koníkovi od kamarádky a kromě pár tvrdohlavých kousků, vyhazovaček, myšek a hrbáku je to miláček a zlatíčko :) Příští týden 31. jedeme huberta tak nám držte pěsti! A co modely? No lépe řečeno maluji, pistol je odeslána na reklamaci zatím furt nic nevím a tak nějak tak to je vše je :) vyrobila jsem si ohlváku na našeho Mountainka a jsem s ní moc spokojená :) a největší radost a novina je z kobylky Rags to Riches, která k nám ranch dorazila po dlouhé cestě naprosto v pořádku!!:)

Ohlávenka :)

Rags to Riches


Tak a to je asi vše :) pokusím se více chodit k Vám i k sobě :) ale je to opravdu těžké tak to prosím chápejte :( Děkuji