REKONSTRUKCE

Září 2015

Odznaky

18. září 2015 v 18:07 | Mazel
Odznaky na hlavě
Je několik možností, několik druhů odznaků na hlavách koní. I tyto odznaky se rozdělují a já při malování potřebuji bez fota vědět, co přesně požadujete :)

1. řada z leva:
-lysinka
-nosní proužek
-další lysina prodloužená až na hubu
-nepravidelná lysina
-přerušený nosní proužek
-lucerna
2. řada z leva:
-kvítek
-hvězda
-prodloužená hvězda
-nepravidelná hvězda
-slinka
-mléčná huba
*vypůjčeno od Báry D.

Další typy si můžete prohlédnout zde na tomto obrázku.
Odznaky na nohách

Taktéž na nohách. Mnoho lidí řekne, udělej nějakou ponožku nebo tak a při tom to ani nemyslí stejně a chcou podkolenku. Proto opět malé rozlišení.

1. řada z leva:
-noha bez znaků
-Korunka
-bílá spěnka
-pouze malé místa nad kopytem kde zasahuje bílá barva
-spěnka, ale barva zasahuje výše

2. řada z leva:
-menší ponožka, bílá zasahuje na celý spěnkový kloub
-ponožka
-podkolenka
-opět podkolenka na zadní noze
-a opět podkolenka na zadní noze, která zasahuje výše

Další obrázek

A jako poslední jsem Vám, kteří máte rádi střihy našla takový obrázek. Je to pro ty, kteří by do budoucna chtěli koníka se stříhem na těle.


Novinky jinak

7. září 2015 v 8:41 | Mazel |  Novinky
Dlouho jsem se neozvala viďte, moc nemám čas a to do školy ještě nechodím, vůbec se tam netěším, střední se od základní moc neliší, ale vysoká to už je jiné, ale bohužel co jsem si dala na krk to taky unesu. Poslední dobou i dost maluji a vyrábím, s pistolkou novou se vyskytl problém, který snad bdue co nejdříve vyřešen takže spíše vyrábím, rozhodla jsem se zbořit své hranice a vyrobit něco úplně pidi a pracuji na sedlech už i pro SM. CHci od každé velikosti mít jedno:)


Schleich

V přírustcích do modelů do konce roku plánujeme ještě nějaké koníky. Vánoce se blíží, neskutečně to všechno utíká :). Do Vánoc chci doma mít Frankela s Lil rockerem, pak přibude Rags to Riches s War Admiralem a na vánoce bych chtěla aby dojela Don't Look a někdo s ní a to se necháme překvapit.A jelikož jsem si všimla, že hodně z Vás uveřejňuje hudbu co poslouchá, tak taky Vám sem něco hodím, ale upozorňuji, že ej to úplně jiný soudek než an který jste zvyklí :D. Teoreticky mám nejoblíbenější tři písničky z tohoto žánru, dám Vám sem všechny tři. Jedná se o DnB tedy Drum and Bass. Mo mám tu hudbu ráda, někdo si řekne, že mu vůbec nic neříká a je to hrozné poslouchat, je to asi jako pro mě nepochopitelné jak někdo může poslouchat Death metal nebo Ega a takové:D:). Nikoho ale neodsuzuji každý má svůj styl!:) Další mám pak oblíbené normálně co se hrajou enbo dost také electroswing, na kterém jsme letos byli na fesťáku a dost jsme to tam rozjeli:D. Letos jak už jsem řekla, se uskutečnilo v Ostravě vítkovicích Beats for Love festival. Nebyly to jen DNB ale také Swingy, Electro housy a další, já bohužel chodila jen an těchto třech stage, protože zbytek mě nezajímal. Bylo to perfektní, byli jsme tam v pátek na Drumsound and Bassline SMith UK a byli peckovní, na ty jsem se nejvíce těšila a nakonec jsme se hecli i v neděli a jeli i v neděli na nejlepší skupinu a to Pendulum! Pendulum hrají naživo, bohužel tam nebyli jen DJ set a jeden z nich, ale i tak to bylo super! Po něm hrál DJ Fresh, který mě neskutečně zklamal už po první písničce, tak jsem se sebrala a šla dom :D konec povídání tady máte hudbu :)


Pendulum, je na nich úžasné to, že opravdu jezdí po světě a tuto hudbu hrají naživo na bubny! Všichni ostatní to dělaíj počítačově, ale oni ne! Obdivuji bubeníka :D:)

Od Feinta jich mám více a doufám, že se příští rok na BfL ukáže:)) Toto je asi nejoblíbenější ještě s Time like These. Je superní v tom, že se tam i zpívá a celkově je moc hezky udělaná.

A drumsound and Bassline UK Smith :) Ti byli prostě peckovní!!