REKONSTRUKCE

Červenec 2015

Co se děje?

6. července 2015 v 18:02 | Mazel |  Novinky
Možná si říkáte co se děje, že jsem se tu tak dlouho neukázala, na Vašich ranchích nebyla a nenapsala ani koment ani článek... je to jednoduché... jsem otrávená svým životem :D:)

Začala jsem chodit do ,,lepší,, práce což jsem si jen myslela, ovšem je to opakem... netušila jsem, že se na poště vše během toho roku změnilo a mám strašné směny.. říkáte si je to pohoda tam makat, ale když Vám tam chodí napučené xichty lidí + furt a furt čumíte do PC a nemáte u sebe okno ani klimu a umíráte je to hruza.. no co si budeme povídat..

Malovat teď nemaluji vůbec.. důvod? Dneska jsem dostala dláhu na ruku (y) včera jsme byli an Beats for love festivalu, byli jsme i v pátek krom soboty to jsme museli an oslavu.. v pátek hráli mí oblíbenci Drumsound and Bassline Smith UK a jasné že zahrali Daylight :3 na Housech to bylo taky super a Electro swing paráda! A včera? To námv 11 začínalo Pendulum a hned po nich DJ Fresh... tak Pendelum perfektní! Nic lepšího jsem neslyšela a nezažila a u Freshe jsem se sebrala hned po druhé písničce protože to byla katastrofa -.-. Jen pro vás co nevědí, jsou to většina DNB.

A co modely? Není na ně čas... an LS do Pardubic se jet chystám to ano:) ale uvidí se jak to vše bude fakt nestíhám nic mi přijde.. do toho jsem věčně protivná protože furt po ěm někdo něco chce jak doma tak v práci a nemám vůbec chvilku pro sebe... no pokusím se zde zavítat častěji slibuji!!:)