REKONSTRUKCE

10. 6. 2015- Novinky

10. června 2015 v 18:06 | Mazel |  Novinky
Dnes nebude challen., protože je tam docela těžká otáka a musím si ji promyslet :) Proto jsem se rozhodla Vám napsat první pořádné novinky. Dovíte se spoustu info!!:D:)

Začnu asi víkendem:) O víkendu se můj přítel zůčastnil Spartan race. Příští rok bych ráda běžela také, letos jsem nemohla jak kvůli střevním potížím z nedodělaného masa tak kvůli neustálému kašli, který už mě štve a je velmi nepříjemný. Doběhl do konce a říkal, že ej to paráda. Běží se cca 5 km a máte 15 překážek, různých a těžkých překážek. Pokaždé, když jednu překážku nedáte (máte jen jeden pokus) musíte udělat 30 angličáků. Dělal jich prý 60 protože dvě překážky nedal. Pro mě je to jasné. Do příštího roku mám celý rok, budu cvičit jak své tenké ručičky, tak kondičkua hlavně angličáky :D:). Za doběhnutí získal medaili a krásné tričko Spartan race.

*předposlední překážka bylo plazení pod ostnatým drátem

Dneska tedy 10. června jsem si oficiálně vyzvedla to své maturitní a školní vysvědčení :). Bylo to moc krásné a u slzička ukápla. Byly to skvělé roky a nikdy na ně nezapomenu, věřte, že škola je otravná, ale jakmile ji ukončíte dojde Vám vše. Vše co budete dělat, že VŠ už není jako ZŠ a SŠ, že musíte do práce, založit rodinu, najít si bydlení, že tohle vše Vás čeká a nikdo se s Vámi mazlit nebude. Rozhodně jsem ráda za ty roky a snad ta VŠ nebude tak hrozná. K složce jsme každý z rady rodičů dostali krásné album s našima fotkama z praktických, ústních a celkově ze školy. Od babi jsem dostala kytičku a pak skvělý oběd :D:).

* těch 5 let na SŠ stály za to :))

A poslední informace bude asi o mém životě a modelech. Maluji a maluji, protože tady toho mám tolik, až to není možné :D už se těším až to vše dodělám a seknu s tím :). Ano znamená to, že mé CM už pro veřejnost nebudou veřejné na přání a budu si malovat pouze pro sebe :) Barvy jsou drahé a v česku to lidi neocení. Někdy se možná ukáže na prodej mé CM. Když se objeví něco levného koupím to na CM a mám tu dost svých modelů co se musí přemalovat, ale dostanu se k ním až tak někdy v září :D.

Další věc co bych chtěla je nová rubrika :) Ráda bych Vám představila novou rubrika -Koně v mém životě-. Tato rubrika bude následovat hned po článcích z CHallenge. Bude to rubrika, kde Vám budu psát o koních, které jsem za svůj život poznala a nejen ty na kterých jsem se svezla, ale i ty, které jsem poznala osobně a zůstali v mém srdci :) Já doufám, že se Vám rubrika bude líbit a skvělé si počtete :)

Tak to je konec :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haník Haník | 10. června 2015 v 19:34 | Reagovat

Náročný to závod :D.
Moc gratuluji k maturitě! Už tě vzali na vysokou? :) Omlouvám se, jestli jsi to sem už psala a já to přehlédla.
Chápu, tvá CMka jsou úžasná, každý by některé chtěl a pro tebe to musí být náročné. Myslím, že tě to pro sebe bude bavit víc, protože to není z nutnosti a budeš si to užívat a dělat z radosti :).
I tvé ostatní výrobky jsou úžasné + super fotky :).

2 Lanya Lanya | 11. června 2015 v 10:44 | Reagovat

Do toho závodu bych asi nešla :D momentálně se zase po přestávce začínám víc hýbat a mám tak zesláblý tělo, že chudák ani neví, co po něm chci :D
Je pravda, že mi někteří (velmi málo) lidé ze školy budou chybět, a to jsem se těšila až ty svý strašný spolužáky nebudu potkávat :D
S CMkováním tě naprosto chápu, však víš :D Ale těším se na kobylu pro mě :3
Na novou rubriku jsem zvědavá, takové věci se hezky čtou :)

3 rancholympia rancholympia | E-mail | Web | 18. června 2015 v 13:28 | Reagovat

Tak to bych asi nedávala :/ Ale když máš kondičku, musí to být zábava :D
Já teď končím základku takže mám teď podobné pocity.
Tak tomu rozumím, mě se lidi taky ptají, jestli budu dělat na zakázku a já prostě nechci, jsem si vědoma těch věcí, které píšeš :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama