REKONSTRUKCE

Červen 2015

Live show v mém životě

11. června 2015 v 17:04 | Mazel

LS v mém životě


Chtěla bych zde vypsat všechny LS, na kterých jsem buď byla, nebo jsem je pořádala :) Není jich zrovna málo, ale mohlo by jich být více :) Bohužel bydlet až na kraji ČR u Slovenských hranic je docela nevýhoda :)

AS 2009


AS 2010


ALS 2011

CLS 2011


CLS 2012


MLS 2012 - pořadatel

MLS 2013 - pořadatel

VLS 2015


MLS 2015 - pořadatel

ASLS 2015


*některé fotografie jsem si s dovolením vypůjčila!!:)*

10. 6. 2015- Novinky

10. června 2015 v 18:06 | Mazel |  Novinky
Dnes nebude challen., protože je tam docela těžká otáka a musím si ji promyslet :) Proto jsem se rozhodla Vám napsat první pořádné novinky. Dovíte se spoustu info!!:D:)

Začnu asi víkendem:) O víkendu se můj přítel zůčastnil Spartan race. Příští rok bych ráda běžela také, letos jsem nemohla jak kvůli střevním potížím z nedodělaného masa tak kvůli neustálému kašli, který už mě štve a je velmi nepříjemný. Doběhl do konce a říkal, že ej to paráda. Běží se cca 5 km a máte 15 překážek, různých a těžkých překážek. Pokaždé, když jednu překážku nedáte (máte jen jeden pokus) musíte udělat 30 angličáků. Dělal jich prý 60 protože dvě překážky nedal. Pro mě je to jasné. Do příštího roku mám celý rok, budu cvičit jak své tenké ručičky, tak kondičkua hlavně angličáky :D:). Za doběhnutí získal medaili a krásné tričko Spartan race.

*předposlední překážka bylo plazení pod ostnatým drátem

Dneska tedy 10. června jsem si oficiálně vyzvedla to své maturitní a školní vysvědčení :). Bylo to moc krásné a u slzička ukápla. Byly to skvělé roky a nikdy na ně nezapomenu, věřte, že škola je otravná, ale jakmile ji ukončíte dojde Vám vše. Vše co budete dělat, že VŠ už není jako ZŠ a SŠ, že musíte do práce, založit rodinu, najít si bydlení, že tohle vše Vás čeká a nikdo se s Vámi mazlit nebude. Rozhodně jsem ráda za ty roky a snad ta VŠ nebude tak hrozná. K složce jsme každý z rady rodičů dostali krásné album s našima fotkama z praktických, ústních a celkově ze školy. Od babi jsem dostala kytičku a pak skvělý oběd :D:).

* těch 5 let na SŠ stály za to :))

A poslední informace bude asi o mém životě a modelech. Maluji a maluji, protože tady toho mám tolik, až to není možné :D už se těším až to vše dodělám a seknu s tím :). Ano znamená to, že mé CM už pro veřejnost nebudou veřejné na přání a budu si malovat pouze pro sebe :) Barvy jsou drahé a v česku to lidi neocení. Někdy se možná ukáže na prodej mé CM. Když se objeví něco levného koupím to na CM a mám tu dost svých modelů co se musí přemalovat, ale dostanu se k ním až tak někdy v září :D.

Další věc co bych chtěla je nová rubrika :) Ráda bych Vám představila novou rubrika -Koně v mém životě-. Tato rubrika bude následovat hned po článcích z CHallenge. Bude to rubrika, kde Vám budu psát o koních, které jsem za svůj život poznala a nejen ty na kterých jsem se svezla, ale i ty, které jsem poznala osobně a zůstali v mém srdci :) Já doufám, že se Vám rubrika bude líbit a skvělé si počtete :)

Tak to je konec :)


Novinky?

4. června 2015 v 13:30 | Mazel |  Novinky
Tak a je to tady konečně jsem si dala do svého menu i já odběr :D takže kdo budete chtít můžete už i vy si zdata svůj email:) Já to u všech udělala!!:):D