REKONSTRUKCE

Duben 2015

ASLS 2015

28. dubna 2015 v 18:56 | Mazel |  Novinky


25. 4. 2015 jsem se spolu s modýlkama účastnila skvéle Live Show, rozhodla jsem se o ASLS napsat pár řádků zde a blogu :)

Vyjížděla jsem poměrně dost brzo, slíbila jsem Verči (Kiiki), že dojedu brzo. Cesta byla docela bezproblémová, díky mapě na mobilu jsem trefila krásně, až na jedno zábloudění :D. Když jsem dojela opravdu jsem zírala! Bylo to tam tak nádherné! Nic hezčího jsem ještě vážně neviděla!:)

Nikdo nikde sice nebyl, ale to mi nevadilo. Po chvíli dojela Martina a je to oprvdu superní človíček!:) Později jsem si vybalovala koníky, pomohla vybalit Verči a vše se rozjelo:)

Vedli jsme si docela dobře!:) V tradícich jsme neměli šanci tam úřadovala Verča se svými poklady! Nejlíp se nám vedlo v CM Schleich:) Tam jsme vyhráli dost prvním míst :) Bohužel do nejvyšíšch výher jsme se nedostali, ale to mi nevadilo :) Velmi mě překvapil White Christmas už na druhé LS si vedl velmi dobře :) Dále překvapila Sangria! Ta se velmi líbila a jak jinak také Caesar :)

Viděla jsem plmno krásných nových koníků, seznámila se se super lidma!:) Domů jsem si dovezla krásne dvě ohlávečky od Pompin a sadu pro tlusťouška, tři nádherné ohlávky od Martiny, které všem moc doporučuji! Také anglické sedlo od Pompin, a Verča mi dala malé blue roan hříbatko :)

Nakonec jsem si ještě mohla pojezdit na klisně Dream, která patří Verči a je to úžasná kobča!!:)

Celková LS se mi moc líbila, jak prostředí, tak průběh a tak celkově:) Sice pořadatelkám nestačily diplomky :D ale to nevadí prý je dopošlou!:)


Tady mám vše co jsem si dovezla!:)Ty papírky u diplomků jsou nahrážky :D:)


Ohlávka od Marti na Sitce :)


Dream a já :)


Modely

5. dubna 2015 v 17:55 | Mazel
Breyer Traditional: 24
Breyer Classic: 2
Breyer Stablemates:
Breyer MW:

Peter stone Chips: 7
Peter stone: 1

Schleich: 45

Ostatní značky: 20

Resins: 2