REKONSTRUKCE

Červen 2014

Objednávka pro Míšu L.

14. června 2014 v 12:17 | Mazel |  Customs
Fotografie velké objednávky pro Míšu L.

Historie

4. června 2014 v 9:14 | Mazel
Vítám Vás na našem internetovém ranchi. Zabýváme se sbíráním modelů koní, různých značek, barev, plemen a velikostí. Náš ranch funguje již od roku 2008 kdy jsem si začala ve velkém modely kupovat. Svůj první výrobek od firmy Schleich jsem ale dostala již dříve a bylo to mládě mamuta a zebra. Prvního koně a to Hanoverskou klisnu jsem dostala v roce 2006 a tím jsem odstartovala svou sbírku.

--Haferka--

Jelikož jsem si založila internetový ranch a začala se více o modely zajímat, poznala jsem novou značku Breyer horse, která se dovážela z USA. Hned jsem pár kousků jak Classic, Traditional tak Stablemates měla. Jenomže jsem se začala více věnovat živým koním a modely omezila a tak mi zůstalo jen pár Schleich koníku a plno Stablemates. Prostřídala jsem hodně internetoých ranchů, měla jsem různé stránky. Nakonec jsem poznala i další značku a to Peter stone koně. Můj vysněný Kelso, který se pak díky skvělé Naervon k nám dostal je i nadále v mé sbírce spolu s dalšími kousky. Nakonec jsem svůj chov zaměřila na všechny druhy značek a velikostí.

--Kelso--

Je to už více jak 8 let co jsem dostala svého prvního Schleicha do ruky a stále se držím. Díky svým malířským schopnostem jsem začala koně i přemalovávat. Navštivovala jsem LS a dokonce i sama pořádala. Poznala jsem spousty skvělých lidí a koní, které jsem vživotě neviděla. Díky zakázkám CM na přání jsem si mohla vyzkoušet plno nových, zajímavých zbarvení a pořídit si vysněný Airbrush, který vlastním od Vánoc 2013. Taktéž díky tomu jsem si mohla namalovat svou kobylku Kristu, plemene A1/1, která mi před dvěma lety umřela. Sbírání se budu držet, ačkoliv se vše mění a hlavně já se měním, některé modely hold v srdci zůstanou a nikdy svou poličku neopustí!

--Krista--